Сергій Дядюшко став співзасновником благодійного фонду Ескулаб

Українці – сильна та незламна нація, а воєнні часи проявили в кожному з нас допомогу, піклування та людяність до оточуючих. З початком війни кожен з нас робить усе можливе, щоб допомогти військовим, підтримати їх та наблизити день перемоги. 

7 квітня на свято Благовіщення почав свою роботу благодійний фонд Ескулаб. Його співзасновником став Сергій Дядюшко. Фонд має два основні напрямки: виготовлення сухпайків та закупівля медикаментів. Окрім ЗСУ, благодійний фонд допомагає і звичайним громадянам, які постраждали внаслідок воєнних дій та опинилися в складних життєвих умовах. За словами Сергія Дядюшко щодня фонду допомагають не лише волонтери, але й співробітники лабораторії.

Сергій Дядюшко і дружина Наталя Фонд Ескулаб
Сергій Дядюшко і дружина Наталя Фонд Ескулаб

Сухі набори які виготовляє фонд мають назву «Файний Борщ» та «Файна Зупка». Також у фонді виготовляють корисні енергетичні батончики із натуральних продуктів. Овочі та зелень для продуктових наборів висушують за допомогою унікальної технології, яка дозволяє зберегти всі корисні властивості кожного компоненту страви. Якщо для «Файного Борщу» використовують класичні компоненти, то «Файна Зупка» виготовляється в декількох варіантах: овочева, горохова, рисова та гречана. Окрім того, що такі страви корисні та поживні, варто відзначити, що сухпайки можуть досить тривалий час зберігатися та дуже прості в приготуванні. З одного 700 грамового пакунку «Файного Борщу» чи «Файної Зупки» за 30-40 хвилин можна приготувати до 10 літрів страви. Це дуже зручно та практично, адже у польових умовах та на передовій не завжди є достатньо часу для приготування, а військові повинні мати досить сил та енергії. Продукти до фонду передають не тільки підприємці, фермери, але й прості, небайдужі громадяни, які також приєднуються до дружньої команди волонтерів Ескулаб. 

Сергій Дядюшко Facebook

Також Сергій Дядюшко говорить, що всі медичні препарати які фонд передає військовим, команда фонду самостійно знаходить за кордоном та доставляє в Україну. Така допомога є дуже важливою, адже від здоров’я військових залежить наш спокій та мир.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *