До вашої уваги
TOP Новин
Опитування
Хто Ви?

Професійний історик
Викладач університету
Студент
Вчитель
Школяр
Абітурієнт
Інше

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Яндекс.Метрика historical-club.org.ua

Наші партнери
Освітній портал Українська книга


Відчуй себе істориком, додай свою статтю !

Деятельность германского колониального общества

Деятельность германского колониального обществаИзучая историю германского колониализма, исследователи зачастую недостаточно освещают деятельность немецких колониальных союзов и обществ. Тем более, что они играли важную роль в становлении колониальной политики Германского государства. Проблемы деятельности общественных колониальных организаций затрагивались в работах Г. Штеккера, Г. Лота, А. Ерусалимского, Ф. Ротштейна. Однако, несмотря на столь интенсивное изучение темы, далеко не все вопросы получили должное освещение.
Переглядів:731 Дата:30-10-2014 Всесвітня історія » Німеччина Детальніше....

Оцінка сучасних підходів до проблеми розширення військових контингентів союзників Німеччини на Східному фронті у літньо-осінній період 1942 р.

Оцінка сучасних підходів до проблеми розширення військових контингентів союзників Німеччини на Східному фронті у літньо-осінній період 1942 р.Останні 10-15 років у західній (в першу чергу, англійській, італійській, румунській, молдавській, угорській, меншою мірою фінській) і навіть українській та російській історіографії наголошується на тому, що слід переглянути більшість базових тверджень щодо участі союзників Німеччини у війні з Радянським Союзом.
Переглядів:705 Дата:30-10-2014 Всесвітня історія » Німеччина Детальніше....

Національна ідея на озброєнні німецьких нацистів в період Веймарської республіки

Національна ідея на озброєнні німецьких нацистів в період Веймарської республікиВажливою складовою ідеології німецьких нацистів, складовою їхньої пропаганди була національна ідея. Завдяки їй нацистам вдалося створити масову базу свого руху та прийти до влади. Національної ідеї як теорії та практики нацизму торкалися в своїх працях історики Бланк А.С., Галкін А.А., Гінцберг Л.І.
Переглядів:483 Дата:30-10-2014 Всесвітня історія » Німеччина Детальніше....

Роль кайзерівської Німеччини в підготовці і розв’язанні російсько-японської війни 1904-1905 рр.

Роль кайзерівської Німеччини в підготовці і розв’язанні російсько-японської війни 1904-1905 рр.Серед актуальних проблем історії міжнародних відносин наприкінці ХІХ-початку ХХ ст. постає проблема ролі та значення кайзерівської Німеччини у підготовці і розв’язанні російсько-японської війни 1904-1905 рр. Цей збройний конфлікт став однією з прелюдій кривавої Першої світової війни (1914-1918), адже він допоміг забути суперечності між Російською та Британською імперіями і став ланкою, яка зміцнила та оформила Антанту.
Переглядів:420 Дата:30-10-2014 Всесвітня історія » Німеччина Детальніше....

Политика немецкого правительства относительно Западной Польши в ноябре-декабре 1918 г.

Политика немецкого правительства относительно Западной Польши в ноябре-декабре 1918 г.Западная Польша (или Великая Польша) – регион с чрезвычайно сложной этнонациональной и этнополитической ситуацией, сложившейся в результате длительного пребывания этих земель в составе Пруссии, а затем Германии.
Переглядів:383 Дата:30-10-2014 Всесвітня історія » Німеччина Детальніше....

Гуманітарна політика уряду Отто фон Бісмарка в польському питанні (1871—1890 рр.)

Гуманітарна політика уряду Отто фон Бісмарка в польському питанні (1871—1890 рр.)Канцлер Німецької імперії О. фон Бісмарк у своїй внутрішній політиці значну увагу приділяв польському питанню, оскільки розглядав наявність польського населення як загрозу цілісності імперії. Наслідком цього була політика асиміляції і германізації польського населення, що проводилася Бісмарком в російській мові і сфері її використання. В той же час, у радянській та українській історіографії не вивчено питання, яким чином і з якими наслідками проводилася політика асиміляції польської мови в епоху Бісмарка.
Переглядів:353 Дата:21-10-2014 Всесвітня історія » Німеччина Детальніше....

Колоніальне питання у зовнішній політиці канцлера Отто фон Бісмарка у 70-х – середині 80-х рр. ХІХ ст.

Колоніальне питання у зовнішній політиці канцлера Отто фон Бісмарка у 70-х – середині 80-х рр. ХІХ ст.Колоніальне питання займало важливе місце у зовнішній політиці багатьох провідних європейських держав наприкінці ХІХ століття. В цей час світ фактично вже був розділений між ними. Утворена у 1871 році Німецька імперія прагнула увійти до когорти передових держав, тому зрозуміло, що проблема колоніальних загарбань не могла пройти повз увагу її правлячих кіл.
Переглядів:1015 Дата:08-10-2014 Всесвітня історія » Німеччина Детальніше....

Соціальне становище у східних федеральних землях Німеччини (1990-1998 рр.)

Соціальне становище у східних федеральних землях Німеччини (1990-1998 рр.)Федеральний канцлер ФРН з 1982 по 1998 рр. Гельмут Коль безумовно, увійшов в історію Німеччини, як один із найкращих її керівників. За роки його перебування при владі в країні відбулися значні позитивні зміни. Не даремно колишнього канцлера вважають головною рушійною силою обєднання Німеччини, в пам'яті багатьох людей, він залишився «канцлером єдності». Це об’єднання стало великою перемогою особисто для Г. Коля[1, с.63].
Переглядів:606 Дата:15-09-2014 Всесвітня історія » Німеччина Детальніше....